Dziś przedstawiam przykładową skróconą galerię ze Ślubu i wesele Ani i Tadeusz. Jest to tradycyjne góralskie wesele odbywające się w Remizie (OSP) w Białym Dunajcu. Dziękuję za wspaniałą atmosferę oraz miłe przyjęcie, dzięki super klimatowi zdjęcia wydają się promieniować radością oraz góralską gościnnością. Zapraszam na zapoznanie się z galerią fotograficzną gdzie fotograf, czyli Ja Marcin Szatan przedstawia przykładowe kadry fotografii artystycznej jak i klasyczne podejście do tradycji góralskie. Jeszcze raz dziękuję za wspaniałe wesele.






























Dziś parę zdjęć z wesela koło Zakopanego a dokładniej Białce tatrzańskiej w karczmie Litworowy Staw. Wesele Ani i Andrzeja było typowym góralskim weselem z tradycyjnymi strojami i obrządkami. Rano pogoda straszyła deszczem lecz gdzieś od południa z za chmur wyszło słoneczko, zaczęło ładnie przygrzewać. Pogodę mogę uznać za idealną, jak dal mnie nie za gorąco i nie za zimno.
Dziękuję Ani oraz Andrzejowi za super imprezę, gdzie goście wręcz szaleli na parkiecie
, oraz wam drodzy Młodzi za Wspaniałą atmosferę.










Zostaw Komentarz